Pozycjonowanie

Cennik

Dla najlepszych i stałych efektów proponujemy naszym Klientom abonamentowy system rozliczeniowy.

Co to jest model abonamentowy?

 

Model abonamentowy jest stałą miesięczna opłatą za pakiet ustalonych słów kluczowych. Wszelkie działania są identyczne jak w przypadku modelu opłaty za wynik, jednak płacisz ustaloną kwotę a nie za poszczególne pozycje. Model abonamentowy skierowany jest do osób, które wolą z góry wiedzieć ile płacą co miesiąc, a koszty są zawsze o minimum 50% niższe niż w przypadku cen w modelu wynikowym.

W pozycjonowaniu nie ma określonego czasu, w którym Twoje frazy dostaną się do TOP10 Google, jednak odczuwalną poprawę pozycji powinieneś odczuć w ciągu trzech miesięcy od przekazania nam dostępów do FTP i panelu administracyjnego (jest to średni statystyczny czas potrzebny za przeprowadzania początkowych etapów SEO oraz zauważenia pierwszych efektów zmian pozycji w rankingu Google).

 

Pamiętaj

Na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce Google ma wpływ wiele czynników zewnętrznych. Nasi Specjaliści starają się eliminować wszelkie przeszkody w skutecznej promocji Twojej strony, dlatego tak ważna jest wzajemna współpraca oraz wprowadzanie niezbędnych zmian na stronie sugerowanych przez Zespół.

Pakiety SEO

Szukasz najlepszego wyjścia dla swojej firmy? U nas znajdziesz Pakiety SEO dostosowane do każdych potrzeb. 

Poznaj nasze możliwości. I znajdź swoje miejsce w Internecie.