Content marketing & copywriting

Nasza usługa content marketingu i copywritingu jest tym czego potrzebujesz, aby uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne i zwiększyć ranking swojej strony. Znajdujemy najlpesze pod względem SEO blogi i portale, piszemy artykuły i publikujemy je z linkami do Twojej witryny.

Content marketing jest techniką marketingową polegającą na tworzeniu i promocji istotnych i wartościowych treści w taki sposób, aby dotrzeć z nimi do grupy docelowej, zdobyć jej zainteresowanie i “zmienić” czytelników w Klientów. Kluczowy jest fakt, że content marketing działa skutecznie, ponieważ nie jest działaniem wprost reklamowym. Rozwiązuje konkretny problem użytkownika i nadaje mu wartość.

Działania content marketingowe czyli działania treści są prowadzone z myślą o użytkowniku, a nie o samej wyszukiwarce.  Są to działania długoterminowe i przemyślane. Są to kompleksowe działania marketingowe zmierzające do realizacji założonych celów Klienta – sprzedażowych, PR-owych lub informacyjnych.

Integrujemy różnorodne działania oparte o wysokiej jakości treść. Informujemy o wykonanych działaniach, stworzonych treściach i miejscach i publikacji. Dążymy do najlepszej komunikacji z Klientem, aby wypracować wspólną wizję i strategię działań. Stawiamy na kompleksowość działań, aby wspólna strategia pozwoliła osiągnąć zamierzone korzyści.

Pierwszy krok współpracy to określenie Twoich celów marketingowych oraz budżetu jakie możesz przeznaczyć na działania zmierzającego do ich realizacji. Na tej podstawie dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane to nic innego jak tekst reklamujący daną firmę, markę czy produkt.  Można je tworzyć na wiele sposobów: jako opisy, rekomendacje lub wywiady z ekspertami. Ważne aby tyczyły się bezpośrednio firmy i branży w jakiej działasz. 

Branżowe wpisy na bloga

Content marketing może opierać się na umieszczaniu wartościowych, tematycznych wpisów na różnych bloga, jak również obszernych komentarzy z linkiem do naszej strony. Zajmujemy się każdą formą content marketingu. 

TREŚCI SEO, OPISY KATEGORII, PRODUKTÓW

Tworzenie treści SEO na strony firmowe, opisów kategorii, produktów, metatagów i wiele innych. Treści są unikalne, napisane do podanych słów kluczowych dlatego mają one dużą moc SEO.

INFOGRAFIKI, ANKIETY, BANERY

Tworzenie tematycznych infografik. Nasze infografiki, banery, stopki mailowe czy ankiety są nie tylko esetyczne, czytelne i atrakcyjne. Przede wszystkim spełniają wymagania SEO. 

Co to jest DA (Domain Authority)?

Domain Authority to metryka wprowadzona przez Moz, która określa siłę i autorytet witryny. Opiera się na skali od 0-100 (100 jest najsilniejszą). Chociaż nie jest to oficjalny identyfikator tego, jak silna jest strona, używamy jej do mierzenia autorytetu strony.

Jakie możesz wybrać słowa kluczowe?

Nie akceptujemy zbyt krótkich słów kluczowych – conajmniej 2 frazy. Udostępniamy opcję wstawiania preferowanego tekstu kotwicy, w razie potrzeby możemy go zmienić. 

 

Zaplecza DoFollow

To, czy link ma funkcję NoFollow, czy DoFollow, zależy od wytycznych danej witryny. Koncentrujemy się na tworzeniu wysokiej jakości treści i dobieeraniu miejsc docelowych najwyższego poziomu. Naszym celem jest zapewnienie wartości, wzmocnienie marki, zwiększenie zasięgu i ruchu Twojej witryny.

Ile umieścić linków w artykule sponsorowanym?

Naszym celem jest zamieszczenie co najmniej jednego naturalnego linku  do Twojej witryny. Zwykle jednak uda nam się uzyskać 2 lub więcej linków z jednego fragmentu treści. Upewnij się, że zmieniasz tekst kotwicy i różnicujesz swoje strony docelowe.

Jaki jest średni czas realizacji?

Zwykle opublikowanie 1-3 artykułów zajmuje zazwyczaj 15-20 dni. Jeśli kupujesz więcej niż 3 artykuły, będzie to zależało od wybranego pakietu. 

Jak długi będzie artykuł sponsorowany?

Standardowy artykuł to około 700 słów. Możesz jednak wybrać inną długość. 

Czy teksty są wysokiej jakości?

Strategia treści leży u podstaw wszystkich działań online. Współpracujemy z globalnymi markami, aby tworzyć treści, na których ludziom zależy – rzeczy, które cenią, myślą i robią. Tworzenie wartości dla naszych klientów i ich odbiorców, stymuluje zaangażowanie i lojalność klientów oraz pozwala im wyróżnić się z tłumu. W dobie spamu reklamowego i spamu treści pomagamy planując i przygotowująć wysokiej jakości treści i strategie.

Nie myślimy o content marketingu jako o sprzedaży. Zamiast tego uważamy, że prawdziwa strategia dotycząca treści polega na angażowaniu odbiorców, aby podnieść świadomość marki, urzekać klientów i wpływać na ich zachowanie.

Skala tworzenia i publikowania treści jest tak ogromna, że ​​nawet najdrobniejsze treści mogą zostać utracone w cyfrowym eterze. Dlatego zawsze staramy się tworzyć treści, które są naprawdę wciągające, wyjątkowe i mają na uwadze twoich klientów.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu wiemy, że content marketing ma wpływ na różne kanały w mediach cyfrowych. Dobra strategia content marketingowa jest siłą napędową silnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i strategii pozyskiwania linków.

Kontakt

Już dziś skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatny Audyt strony.