Klienci

Opinie Klientów

Polecam działania firmy Exception w zakresie pozycjonowania i wyrażam swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę. Nasza współpraca trwa od 2009r. i efekty pozycjonowania strony www.kominkigdynia .pl są bardzo dobre. To zespół profesjonalistów, który wie jak perfekcyjnie wykonywać swoje zadania.

Bożena Przybylska, Kominki KOM-PLEX

 

Polecam Agencję Exception przede wszystkim za wyniki! Nieprawdopodobne jak szybko i sprawnie można osiągnąć wysokie wskaźniki w przeglądarkach

Ula Zajączkowska, portal botanik.pl

 Pracownicy Agencji Exception cechują się nie tylko wysokim profesjonalizmem, ale również życzliwością i zrozumieniem potrzeb klienta. Dzięki nim, nasz portal grupowych zakupów pojawia się nieprzerwanie na najwyższych pozycjach wyszukiwania, przez co z tygodnia na tydzień stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni i zyskujemy nowych klientów.

Zespół b2bdeal.plWspółpraca z Exception to czysta przyjemność. Mnóstwo świeżyć pomysłów i rozwiązań marketingowych. Cieszymy się, że możemy współpracować z profesjonalistami.

portal e-deweloperski.pl

Wspaniała współpraca zarówno jeśli mowa o zbudowanych dla mnie stronach internetowych jak i ich pozycjonowaniu.

Tomasz Nawrocki, pizzerianocna.pl


W imieniu e-Marilyn, firmowego sklepu internetowego z rajstopami i pończochami Marilyn wyrażam swoje uznanie dla działań Agencji Interaktywnej Exception. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wieloletniej współpracy.

Michał Janiak, właściciel sklepu


Wybrane przeze mnie frazy utrzymują się nieprzerwanie na pierwszej stronie wyników Google – to chyba świadczy samo za siebie. Polecam!

doktorfolia.pl – Rafał Sobaniak


Efekty pozycjonowania prowadzonego przez Agencję Exception są takie jakie być powinny. Dzięki reklamie jaką dają mi moje pozycje w wyszukiwarce, utrzymuję się z sukcesem w branży.

sempre.pl – Robert Jóźwiak

Bardzo owocna współpraca – szybka odpowiedź na moje zapytania, natychmiastowa reakcja na zmiany w sieci, wysoka jakość usług pozycjonowania.

Witold Kuczyński – MW Gastro Sp.z o.o.