Koszty i czas

U NAS CZAS DZIAŁA NA TWOJĄ KORZYŚĆKoszty i czas

Koszty uzależnione są od wybranego modelu rozliczeniowego, który możesz sam wybrać lub spytać o radę naszego konsultanta.

    1. Model opłaty za wynik jest najprostszą metodą rozliczania efektów pozycjonowania. Opłata naliczana jest za każdy dzień pozycji strony na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jeżeli w danym dniu strona na daną frazę znajdzie się w TOP10 naliczana jest opłata, jeżeli nie znajdzie się w TOP10 – nie ma opłaty. Co miesiąc otrzymujesz zestawienie pozycji dziennych oraz kosztów, dzięki czemu masz jasny pogląd na efekty i koszty pozycjonowania swojej strony internetowej.

 

    1. Model abonamentowy jest stałą miesięczna opłatą za pakiet ustalonych słów kluczowych. Wszelkie działania są identyczne jak w przypadku modelu opłaty za wynik, jednak płacisz ustaloną kwotę a nie za poszczególne pozycje. Model abonamentowy skierowany jest do osób, które wolą z góry wiedzieć ile płacą co miesiąc, a koszty są zawsze o minimum 50% niższe niż w przypadku cen w modelu wynikowym.

 

2.Model dla sklepów oparty jest na prowizji od sprzedanego towaru, którego zakupu dokonali użytkownicy wchodzący na stronę Twojego sklepu przez wyszukaną frazę w Google. Jest to śledzone za pomocą danych pochodzących z narzędzia Google Analytics, które śledzi ruch użytkowników Twojego sklepu. Wszelkie działania promocji Twojej strony w Internecie są prowadzone z myślą o wygenerowaniu jak największego ruchu na stronie, a co za tym idzie zwiększenia sprzedaży.

 
W pozycjonowaniu nie ma określonego czasu, w którym Twoje frazy dostaną się do TOP10 Google, jednak odczuwalną poprawę pozycji powinieneś odczuć w ciągu trzech miesięcy od przekazania nam dostępów do FTP i panelu administracyjnego (jest to średni statystyczny czas potrzebny za przeprowadzania początkowych etapów SEO oraz zauważenia pierwszych efektów zmian pozycji w rankingu Google).

Pamiętaj: na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce Google ma wpływ wiele czynników zewnętrznych. Nasi Specjaliści starają się eliminować wszelkie przeszkody w skutecznej promocji Twojej strony, dlatego tak ważna jest wzajemna współpraca oraz wprowadzanie niezbędnych zmian na stronie sugerowanych przez Zespół.

Sprawdź także: